Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Trientje
( ca. 1730) -
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Jantje Buil
1822-
Jantje Buil
G:
26 aug 1822
Zevenhuizen, Leek
Willem Hagedoorn
1821-
Willem Hagedoorn
G:
22 aug 1821
Zevenhuizen, Leek
H:
14 mrt 1846
Leek
Teetske Buil
1825-
Teetske Buil
G:
30 aug 1825
Zevenhuizen, Leek
Sjoerd Buist
1831-1888
Sjoerd Buist
G:
03 okt 1831
Niebert, Marum
H:
14 feb 1852
Marum
O:
07 jun 1888
Musselkanaal, Onstwedde
Hendrikje Buil
1830-1889
Hendrikje Buil
G:
26 feb 1830
Zevenhuizen, Leek
O:
05 mei 1889
Bovensmilde, Smilde
Willem Pool
1824-1899
Willem Pool
G:
12 jul 1824
Smilde
H:
31 jan 1861
Smilde
O:
25 okt 1899
Kloosterveen, Assen
Trijntien Aakster
1787-1836
Trijntien Aakster
G:
30 dec 1787
Haulerwijk
O:
25 jun 1836
Zevenhuizen, Leek
Gerrit Buil
1797-1855
Gerrit Buil
G:
( aug.1797)
Zevenhuizen
H:
17 apr 1818
Leek
O:
09 apr 1855
Nuis, Marum
Jakob van der Veen
1816-1853
Jakob van der Veen
G:
21 okt 1816
Zevenhuizen, Leek
O:
03 mei 1853
Tolbert, Leek
Sietske Westerhoff
1816-1900
Sietske Westerhoff
G:
09 okt 1816
Zevenhuizen, Leek
H:
25 nov 1838
Leek
O:
01 mrt 1900
Zevenhuizen, Leek
Tietske van der Veen
1818-1856
Tietske van der Veen
G:
22 sep 1818
Zevenhuizen, Leek
O:
24 jan 1856
Marum
Hindrik Aalders
1819-1860
Hindrik Aalders
G:
02 jan 1819
Zevenhuizen, Leek
H:
22 mrt 1840
Leek
O:
12 apr 1860
Exločerveen, Odoorn
Klaas van der Veen
1821-1824
Klaas van der Veen
G:
28 sep 1821
Zevenhuizen, Leek
O:
22 okt 1824
Zevenhuizen, Leek
Tietje van der Veen
1823-1824
Tietje van der Veen
G:
24 okt 1823
Zevenhuizen, Leek
O:
29 jul 1824
Zevenhuizen, Leek
Tietje van der Veen
1826-1828
Tietje van der Veen
G:
09 apr 1826
Zevenhuizen, Leek
O:
09 nov 1828
Zevenhuizen, Leek
Klaas van der Veen
1829-1859
Klaas van der Veen
G:
02 sep 1829
Tolbert, Leek
O:
28 nov 1859
Zevenhuizen, Leek
Korneliske Bruinsma
1826-1905
Korneliske Bruinsma
G:
05 aug 1826
Zevenhuizen, Leek
H:
11 mrt 1854
Leek
O:
26 sep 1905
Zevenhuizen, Leek
Tietje van der Veen
1833-1916
Tietje van der Veen
G:
24 jan 1833
Tolbert, Leek
O:
09 jul 1916
Beerzerveld, Ambt Ommen
Jan Lap
1830-1898
Jan Lap
G:
30 jul 1830
Zevenhuizen, Leek
H:
06 jun 1857
Marum
O:
05 dec 1898
Beerzerveld, Ambt Ommen
Geertjen Aakster
1791-1870
Geertjen Aakster
G:
16 jan 1791
Haulerwijk
O:
04 apr 1870
Zevenhuizen, Leek
Ebbel van der Veen
1791-1859
Ebbel van der Veen
G:
1791
H:
21 aug 1814
Leek
O:
15 okt 1859
Zevenhuizen, Leek
Teetske Aakster
1822-1862
Teetske Aakster
G:
02 apr 1822
Zevenhuizen, Leek
O:
07 feb 1862
Appelscha, Ooststellingwerf
Hindrik Zevenberg
1824-1887
Hindrik Zevenberg
G:
10 mrt 1824
Tolbert, Leek
H:
25 mrt 1854
Leek
O:
19 dec 1887
Emmen
Rink Aakster
1825-1856
Rink Aakster
G:
08 mrt 1825
Zevenhuizen, Leek
O:
20 mei 1856
Zevenhuizen, Leek
Grietje Aakster
1827-1883
Grietje Aakster
G:
10 sep 1827
Zevenhuizen, Leek
O:
26 jun 1883
Appelscha, Ooststellingwerf
Klaas Aakster
1831-1842
Klaas Aakster
G:
27 sep 1831
Zevenhuizen, Leek
O:
16 mrt 1842
Zevenhuizen, Leek
Wijtske Aakster
1838-1840
Wijtske Aakster
G:
27 jan 1838
Niebert, Marum
O:
22 jan 1840
Zevenhuizen, Leek
Roelf Aakster
1841-1861
Roelf Aakster
G:
31 jul 1841
Zevenhuizen, Leek
O:
12 aug 1861
Appelscha, Ooststellingwerf
Eelze Aakster
1792-1842
Eelze Aakster
G:
13 nov 1792
Haulerwijk
O:
07 dec 1842
Zevenhuizen, Leek
Hiltje Pruim
1798-1883
Hiltje Pruim
G:
1798
Leek
H:
19 jan 1822
Leek
O:
23 dec 1883
Appelscha, Ooststellingwerf
Jenne Aakster
1820-1828
Jenne Aakster
G:
20 aug 1820
Zevenhuizen, Leek
O:
08 jul 1828
Zevenhuizen, Leek
Klaas Aakster
1822-1841
Klaas Aakster
G:
30 aug 1822
Zevenhuizen, Leek
O:
28 nov 1841
Zevenhuizen, Leek
Johannes Aakster
1824-1860
Johannes Aakster
G:
26 dec 1824
Zevenhuizen, Leek
O:
18 mei 1860
Nieuw-Buinen, Borger
Tjitske de Jong
1829-1868
Tjitske de Jong
G:
12 jun 1829
Zevenhuizen, Leek
H:
20 mrt 1852
Leek
O:
04 apr 1868
Musselkanaal, Onstwedde
Eelce Aakster
1827-1911
Eelce Aakster
G:
28 feb 1827
Zevenhuizen, Leek
O:
08 aug 1911
Lettelbert, Leek
Catharina Herm
1827-1903
Catharina Herm
G:
1827
Borne (Overijssel)
H:
26 jan 1850
Leek
O:
15 jan 1903
Lettelbert, Leek
Jenne Aakster
1829-1895
Jenne Aakster
G:
08 okt 1829
Zevenhuizen, Leek
O:
01 nov 1895
Feerwerd, Ezinge
Boukjen Bruinsma
1836-1870
Boukjen Bruinsma
G:
31 jan 1836
Tolbert, Leek
H:
08 mei 1858
Leek
O:
11 jun 1870
Feerwerd
Andries Aakster
1832-1854
Andries Aakster
G:
22 nov 1832
Zevenhuizen, Leek
O:
03 okt 1854
Zevenhuizen, Leek
Geert Aakster
1836-1901
Geert Aakster
G:
05 mrt 1836
Zevenhuizen, Leek
O:
20 mrt 1901
Zevenhuizen, Leek
Lemke Aakster
1838-1908
Lemke Aakster
G:
26 dec 1838
Zevenhuizen, Leek
O:
19 jan 1908
Zevenhuizen, Leek
Klaas Bruinsma
1833-1908
Klaas Bruinsma
G:
30 nov 1833
Tolbert, Leek
H:
05 nov 1859
Leek
O:
06 okt 1908
Zevenhuizen, Leek
Klaas Aakster
1842-( niet gev.)
Klaas Aakster
G:
07 jul 1842
Zevenhuizen, Leek
O:
( niet gev.)
Roelof Aakster
1795-1886
Roelof Aakster
G:
08 nov 1795
Haulerwijk
O:
07 dec 1886
Zevenhuizen, Leek
Roelfke Deelstra
1800-1858
Roelfke Deelstra
G:
( jan.1800)
Zevenhuizen
H:
19 nov 1819
Leek
O:
16 aug 1858
Zevenhuizen, Leek
Jelle
1798-vóór 1811
Jelle
G:
05 nov 1798
Haulerwijk
O:
vóór 1811
Jenne Buist
1822-1904
Jenne Buist
G:
01 mei 1822
Zevenhuizen, Leek
O:
07 feb 1904
Emmen
Teetske Buist
1824-1868
Teetske Buist
G:
21 mrt 1824
Zevenhuizen, Leek
O:
30 apr 1868
Rotterdam
Klaas Buist
1826-1916
Klaas Buist
G:
20 jan 1826
Zevenhuizen, Leek
O:
13 mei 1916
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Sjoert Buist
1828-1854
Sjoert Buist
G:
04 apr 1828
Zevenhuizen, Leek
O:
31 dec 1854
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Sjouke Buist
1830-1884
Sjouke Buist
G:
26 jun 1830
Zevenhuizen, Leek
O:
05 jun 1884
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Geert Buist
1834-
Geert Buist
G:
25 apr 1834
Niebert, Marum
Jan Buist
1836-1874
Jan Buist
G:
11 nov 1836
Niebert, Marum
O:
26 sep 1874
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Eelse Buist
1839-
Eelse Buist
G:
18 jul 1839
Niebert, Marum
Lammert Buist
1841-1893
Lammert Buist
G:
27 okt 1841
Nuis, Marum
O:
11 dec 1893
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Trientje Buist
1845-1848
Trientje Buist
G:
13 sep 1845
Zevenhuizen, Leek
O:
22 jan 1848
Ooststellingwerf
Lamke Aakster
1800-1889
Lamke Aakster
G:
13 jun 1800
Haulerwijk
O:
28 apr 1889
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Jan Buist
1798-1876
Jan Buist
G:
( aug.1798)
Zevenhuizen
H:
11 nov 1821
Leek
O:
11 dec 1876
Haulerwijk, Ooststellingwerf
IJmktje Bruinsma
1826-1903
IJmktje Bruinsma
G:
24 okt 1826
Zevenhuizen, Leek
O:
24 jan 1903
Valthermond, Odoorn
Reinder Hummel
1825-1904
Reinder Hummel
G:
23 sep 1825
Zevenhuizen, Leek
H:
23 jun 1851
Leek
O:
31 mei 1904
Emmen
Teetske Bruinsma
1828-1903
Teetske Bruinsma
G:
19 sep 1828
Zevenhuizen, Leek
O:
01 feb 1903
Valthermond, Odoorn
Jan Hummel
1829-1911
Jan Hummel
G:
04 mrt 1829
Zevenhuizen, Leek
H:
15 apr 1854
Leek
O:
02 feb 1911
Valthermond, Odoorn
Kornelis Bruinsma
1831-1906
Kornelis Bruinsma
G:
28 mrt 1831
Zevenhuizen, Leek
O:
09 mei 1906
Feerwerd, Ezinge
Bouktje van der Vinne
1836-1875
Bouktje van der Vinne
G:
09 jul 1836
Zevenhuizen, Leek
H:
21 mei 1859
Leek
O:
05 mrt 1875
Feerwerd, Ezinge
Jantje van der Ploeg
1847-1915
Jantje van der Ploeg
G:
1847
Niehove, Oldehove
H:
23 jul 1883
Ezinge
O:
15 jun 1915
Lagemeeden, Aduard
Klaas Bruinsma
1833-1908
Klaas Bruinsma
G:
30 nov 1833
Tolbert, Leek
O:
06 okt 1908
Zevenhuizen, Leek
Lemke Aakster
1838-1908
Lemke Aakster
G:
26 dec 1838
Zevenhuizen, Leek
H:
05 nov 1859
Leek
O:
19 jan 1908
Zevenhuizen, Leek
Boukjen Bruinsma
1836-1870
Boukjen Bruinsma
G:
31 jan 1836
Tolbert, Leek
O:
11 jun 1870
Feerwerd
Jenne Aakster
1829-1895
Jenne Aakster
G:
08 okt 1829
Zevenhuizen, Leek
H:
08 mei 1858
Leek
O:
01 nov 1895
Feerwerd, Ezinge
Geertje Bruinsma
1838-1894
Geertje Bruinsma
G:
24 okt 1838
Tolbert, Leek
O:
06 sep 1894
Stadskanaal, Onstwedde
Roelf Venema
1836-1908
Roelf Venema
G:
23 nov 1836
Niebert, Marum
H:
31 mrt 1860
Leek
O:
18 apr 1908
Stadskanaal, Onstwedde
Jantje Bruinsma
1841-1922
Jantje Bruinsma
G:
07 mrt 1841
Tolbert, Leek
O:
01 apr 1922
Vledderveen, Onstwedde
Hindrik Faber
1845-
Hindrik Faber
G:
1845
Tjamsweer, Appingedam
H:
10 dec 1870
Onstwedde
Roelf Bruinsma
1843-1862
Roelf Bruinsma
G:
25 jul 1843
Tolbert, Leek
O:
15 feb 1862
Stadskanaal, Onstwedde
Willemke Bruinsma
1845-1929
Willemke Bruinsma
G:
05 sep 1845
Zevenhuizen, Leek
O:
20 jul 1929
Zuidlaren
Jakob Buining
1848-
Jakob Buining
G:
1848
Oude Pekela
H:
25 sep 1878
Onstwedde
Levenloos geboren kindje Bruinsma
1849-1849
Levenloos geboren kindje Bruinsma
G:
21 mei 1849
Zevenhuizen, Leek
O:
21 mei 1849
Zevenhuizen, Leek
Eelse Bruinsma
1850-1923
Eelse Bruinsma
G:
22 okt 1850
Zevenhuizen, Leek
O:
07 dec 1923
Stadskanaal, Onstwedde
Aukje van der Veen
1846-
Aukje van der Veen
G:
1846
Wilp
H:
09 mrt 1872
Onstwedde
Lipkje Aakster
1805-1880
Lipkje Aakster
G:
03 feb 1805
Haulerwijk
O:
07 aug 1880
Valthermond, Odoorn
Tjitte Bruinsma
1804-1861
Tjitte Bruinsma
G:
27 mei 1804
Luxwoude
H:
10 mei 1828
Leek
O:
22 apr 1861
Stadskanaal, Onstwedde
Halbe Akker
1836-1920
Halbe Akker
G:
15 okt 1836
Zevenhuizen, Leek
O:
28 jan 1920
Emmen
Hiltje Leffring
1840-1928
Hiltje Leffring
G:
30 dec 1840
Haulerwijk, Ooststellingwerf
H:
07 mei 1864
Ooststellingwerf
O:
10 jan 1928
Emmen
Klaas Akker
1839-1924
Klaas Akker
G:
28 jun 1839
Tolbert, Leek
O:
07 mrt 1924
Haulwerwijk, Ooststellingwerf
Steven Akker
1841-1844
Steven Akker
G:
14 dec 1841
Tolbert, Leek
O:
05 feb 1844
Tolbert, Leek
Teetske Akker
1843-1905
Teetske Akker
G:
19 dec 1843
Zevenhuizen, Leek
O:
12 mei 1905
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Steven Akker
1847-1919
Steven Akker
G:
28 feb 1847
Zevenhuizen, Leek
O:
31 jan 1919
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Roelf Akker
1851-1874
Roelf Akker
G:
22 jul 1851
Zevenhuizen, Leek
O:
10 jan 1874
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Teedske Aakster
1809-1859
Teedske Aakster
G:
22 mrt 1809
Haulerwijk
O:
20 jul 1859
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Cornelis Akker
1804-1889
Cornelis Akker
G:
08 jul 1804
Zevenhuizen
H:
25 okt 1835
Leek
O:
04 apr 1889
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Klaas Aakster
1760-1823
Klaas Aakster
G:
(maart 1760)
Ter Idzard
O:
19 aug 1823
Zevenhuizen, Leek
Teetske
ca. 1764-1840
Teetske
G:
ca. 1764
Haulerwijk
H:
13 mei 1787
Donkerbroek
O:
25 dec 1840
Zevenhuizen, Leek
Trientje
( ca. 1730)-
Trientje
G:
( ca. 1730)
Geert
( ca.1727)-
Geert
G:
( ca.1727)
H:
24 dec 1752
Oldeholtpade