Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Coene Braamheer
1750 - 1785 (~ 34 )
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Gerrit Katt
1822-1825
Gerrit Katt
G:
02 aug 1822
Aduard
O:
14 dec 1825
Aduard
Jacoba Katt
1825-1828
Jacoba Katt
G:
03 feb 1825
Aduard
O:
04 nov 1828
Aduard
Gerrit Katt
1826-1862
Gerrit Katt
G:
26 nov 1826
Aduard
O:
09 feb 1862
Op zee
Jan Katt
1831-1882
Jan Katt
G:
22 mei 1831
Aduard
O:
09 jan 1882
Noordhorn, Zuidhorn
Geertje Hof
1829-
Geertje Hof
G:
1829
Niebert
H:
17 jan 1857
Ezinge
Geeske Katt
1834-1867
Geeske Katt
G:
29 apr 1834
Aduard
O:
13 sep 1867
Aduard
Wijbe Kat
1793-1865
Wijbe Kat
G:
10 aug 1793
Zevenhuizen
O:
10 dec 1865
Zevenhuizen, Leek
Trijntje Tichelaar
1796-1837
Trijntje Tichelaar
G:
1796
Makkum
H:
25 nov 1819
Dokkum
O:
07 sep 1837
Zevenhuizen, Leek
Martje Klaassens
1793-1865
Martje Klaassens
G:
01 nov 1793
Leegkerk, Hoogkerk
H:
08 dec 1842
Aduard
O:
13 jan 1865
Leutingewolde, Roden
Geeske Kat
1821-1893
Geeske Kat
G:
26 jul 1821
Midwolde, Leek
O:
02 jan 1893
Zevenhuizen, Leek
Henderikus Kat
1823-1892
Henderikus Kat
G:
10 nov 1823
Tolbert, Leek
O:
01 jan 1892
Niebert, Marum
Hendrikje Kat
1828-1834
Hendrikje Kat
G:
08 feb 1828
Tolbert, Leek
O:
19 feb 1834
Tolbert, Leek
Jan Kat
1831-1890
Jan Kat
G:
23 mei 1831
Tolbert, Leek
O:
26 feb 1890
Tolbert, Leek
Koene Kat
1795-1834
Koene Kat
G:
( sept.1795)
Zevenhuizen
O:
14 jun 1834
Tolbert, Leek
Jantje Wieringa
1796-1864
Jantje Wieringa
G:
1796
Tolbert
H:
26 jan 1821
Leek
O:
05 nov 1864
Tolbert, Leek
Gerrit Kat
1821-1822
Gerrit Kat
G:
03 dec 1821
Leek
O:
16 mei 1822
Leek
Geert Bennes Kat
1824-
Geert Bennes Kat
G:
11 jan 1824
Leek
Gerrit Kat
1825-1892
Gerrit Kat
G:
08 okt 1825
Leek
O:
28 aug 1892
Noord, Hoogeveen
Hendrika Wandscheer
1827-1868
Hendrika Wandscheer
G:
11 jul 1827
Hoogeveen
H:
24 mei 1856
Hoogeveen
O:
22 mei 1868
Noord, Hoogeveen
Jan Kat
1798-vóór 1856
Jan Kat
G:
(maart 1798)
Zevenhuizen
O:
vóór 1856
Saakje Casimier
1797-1868
Saakje Casimier
G:
( nov.1797)
Leek
H:
03 jun 1821
Leek
O:
20 nov 1868
Leek
IJlke Kat
1800-1828
IJlke Kat
G:
( mei 1800)
Zevenhuizen
O:
03 mrt 1828
's-Hertogenbosch
Geeske Kat
1802-1860
Geeske Kat
G:
( sept.1802)
Zevenhuizen
O:
21 aug 1860
Garnwerd, Ezinge
Jan de Vlieg
1809-
Jan de Vlieg
G:
1809
Saaksum, Oldehove
H:
10 mei 1834
Aduard
Jacob Kat
1804-1816
Jacob Kat
G:
17 jun 1804
Zevenhuizen
O:
25 jul 1816
Zevenhuizen, Leek
Hendrik
1807-
Hendrik
G:
07 mei 1807
Zevenhuizen
Geeske
1771-1810
Geeske
G:
(maart 1771)
Boornbergum
O:
30 aug 1810
Zevenhuizen
Gerrit Kat
( ca.1770)-1813
Gerrit Kat
G:
( ca.1770)
H:
09 dec 1792
Midwolde
O:
01 apr 1813
Zevenhuizen, Leek
Lutje Pruim
1828-1890
Lutje Pruim
G:
04 mei 1828
Zevenhuizen, Leek
O:
03 dec 1890
Weerdingermarke, Emmen
Derk Bosma
1822-1883
Derk Bosma
G:
19 dec 1822
Zevenhuizen, Leek
H:
15 apr 1854
Marum
O:
16 mrt 1883
Valthermond, Odoorn
Jan Pruim
1830-1834
Jan Pruim
G:
29 nov 1830
Zevenhuizen, Leek
O:
17 mei 1834
Zevenhuizen, Leek
Jantje Pruim
1834-1834
Jantje Pruim
G:
01 mrt 1834
Zevenhuizen, Leek
O:
05 mei 1834
Zevenhuizen, Leek
Jan Pruim
1835-1912
Jan Pruim
G:
12 jun 1835
Zevenhuizen, Leek
O:
18 jan 1912
Zevenhuizen, Leek
Jantje Middel
1834-1869
Jantje Middel
G:
05 jan 1834
Zevenhuizen, Leek
H:
09 jun 1860
Leek
O:
22 apr 1869
Zevenhuizen, Leek
Korneliske Bruinsma
1826-1905
Korneliske Bruinsma
G:
05 aug 1826
Zevenhuizen, Leek
H:
26 jun 1872
Leek
O:
26 sep 1905
Zevenhuizen, Leek
Harm Pruim
1838-1862
Harm Pruim
G:
22 aug 1838
Zevenhuizen, Leek
O:
06 mei 1862
Zevenhuizen, Leek
Freerk Pruim
1841-1905
Freerk Pruim
G:
17 mrt 1841
Zevenhuizen, Leek
O:
27 jun 1905
Emmen
Kunje Kalsbeek
1851-1875
Kunje Kalsbeek
G:
04 okt 1851
Zevenhuizen, Leek
H:
13 aug 1870
Leek
O:
14 mrt 1875
Zevenhuizen, Leek
Geertje Oost
1845-1920
Geertje Oost
G:
24 feb 1845
Niebert, Marum
H:
16 aug 1876
Odoorn
O:
27 jul 1920
Emmen
Koene Pruim
1843-1903
Koene Pruim
G:
08 dec 1843
Zevenhuizen, Leek
O:
26 mei 1903
Emmen
Bouktje de Jong
1845-1923
Bouktje de Jong
G:
28 jul 1845
Zevenhuizen, Leek
H:
16 okt 1869
Leek
O:
18 apr 1923
Emmen
Geeske Wiltschut
1804-1889
Geeske Wiltschut
G:
19 feb 1804
Zevenhuizen
O:
09 okt 1889
Zevenhuizen, Leek
Jan Pruim
1796-1874
Jan Pruim
G:
15 jul 1796
Zevenhuizen
H:
18 sep 1831
Leek
O:
13 jan 1874
Zevenhuizen, Leek
Harm Wiltschut
1807-1812
Harm Wiltschut
G:
18 jun 1807
Zevenhuizen
O:
10 jun 1812
Zevenhuizen, Leek
Antje Wiltschut
1809-1861
Antje Wiltschut
G:
13 jul 1809
Zevenhuizen
O:
05 okt 1861
Kloosterveen, Assen
Pieter IJwema
1815-1884
Pieter IJwema
G:
30 jul 1815
Oldekerk
H:
03 mei 1840
Leek
O:
13 feb 1884
Sleen
Lutske Oost
1838-1912
Lutske Oost
G:
26 jan 1838
Zevenhuizen, Leek
O:
08 apr 1912
Emmen
Geeske Oost
1842-1909
Geeske Oost
G:
20 dec 1842
Niebert, Marum
O:
04 jan 1909
Odoorn
Geertje Oost
1845-1920
Geertje Oost
G:
24 feb 1845
Niebert, Marum
O:
27 jul 1920
Emmen
Freerk Pruim
1841-1905
Freerk Pruim
G:
17 mrt 1841
Zevenhuizen, Leek
H:
16 aug 1876
Odoorn
O:
27 jun 1905
Emmen
Stijntje Oost
1851-1907
Stijntje Oost
G:
12 jul 1851
Nieuw-Buinen, Borger
O:
02 apr 1907
Valthermond, Odoorn
Jakob Oost
1854-1907
Jakob Oost
G:
16 apr 1854
Nieuw-Buinen, Borger
O:
02 aug 1907
Valthermond, Odoorn
Stijntje Wiltschut
1811-1892
Stijntje Wiltschut
G:
21 mrt 1811
Zevenhuizen
O:
09 mei 1892
Valthermond, Odoorn
Jacob Oost
1810-1885
Jacob Oost
G:
29 jan 1810
Zevenhuizen
H:
09 okt 1831
Leek
O:
09 nov 1885
Valthermond, Odoorn
Janke Baron
1833-1929
Janke Baron
G:
15 aug 1833
Niebert, Marum
O:
19 sep 1929
Nieuwveen (Zuid-Holland)
Lutske Baron
1834-1910
Lutske Baron
G:
12 sep 1834
Niebert, Marum
O:
11 mei 1910
Appelscha, Ooststellingwerf
Hans Baron
1836-1839
Hans Baron
G:
06 sep 1836
Niebert, Marum
O:
20 jul 1839
Nuis, Marum
Jantje Baron
1838-1921
Jantje Baron
G:
02 dec 1838
Niebert, Marum
O:
04 nov 1921
Emmen
Hanna Baron
1842-1916
Hanna Baron
G:
18 aug 1842
Zevenhuizen, Leek
O:
17 jan 1916
Appelscha, Ooststellingwerf
Geert Baron
1844-1846
Geert Baron
G:
13 nov 1844
Tolbert, Leek
O:
13 sep 1846
Appelscha, Ooststellingwerf
Grietje Baron
1847-1933
Grietje Baron
G:
03 apr 1847
Appelscha, Ooststellingwerf
O:
27 feb 1933
Emmen
Geeske Baron
1850-1851
Geeske Baron
G:
22 jul 1850
Appelscha, Ooststellingwerf
O:
13 jan 1851
Appelscha, Ooststellingwerf
Geeske Baron
1851-1852
Geeske Baron
G:
09 nov 1851
Appelscha, Ooststellingwerf
O:
06 aug 1852
Appelscha, Ooststellingwerf
Jan Baron
1854-1930
Jan Baron
G:
18 jun 1854
Appelscha, Ooststellingwerf
O:
09 aug 1930
Appelscha, Ooststellingwerf
Harmke Wiltschut
1813-1900
Harmke Wiltschut
G:
23 nov 1813
Zevenhuizen, Leek
O:
26 okt 1900
Appelscha, Ooststellingwerf
Geert Baron
1809-1888
Geert Baron
G:
14 feb 1809
Noorderdrachten
H:
29 apr 1832
Leek
O:
05 jan 1888
Appelscha, Ooststellingwerf
Rensktje Wiltschut
1817-1820
Rensktje Wiltschut
G:
06 apr 1817
Zevenhuizen, Leek
O:
02 jan 1820
Zevenhuizen, Leek
Lamke Hooft
1847-1929
Lamke Hooft
G:
05 okt 1847
Metslawier
O:
17 aug 1929
Zevenhuizen
Pieter Ensink
1842-1913
Pieter Ensink
G:
05 mei 1842
Zevenhuizen, Leek
H:
13 nov 1880
Leek
O:
27 jan 1913
Zevenhuizen, Leek
Oetse Pater
1856-1942
Oetse Pater
G:
06 dec 1856
Zevenhuizen, Leek
H:
04 sep 1915
Leek
O:
14 sep 1942
Zevenhuizen, Leek
Jan Hoofd
1849-1942
Jan Hoofd
G:
09 nov 1849
Metslawier
O:
28 mrt 1942
Groningen
Harremina Nuismer
1851-1887
Harremina Nuismer
G:
06 okt 1851
Tolbert, Leek
H:
06 dec 1879
Leek
O:
14 apr 1887
Niebert, Marum
Geeske Grietje Bijkerk
1863-1932
Geeske Grietje Bijkerk
G:
15 apr 1863
Hoogkerk
H:
11 nov 1888
Leek
O:
06 jun 1932
Groningen
Jantje Hoofd
1852-1929
Jantje Hoofd
G:
17 feb 1852
Dockum
O:
08 apr 1929
Zevenhuizen, Leek
Jan Kajuiter
1850-1926
Jan Kajuiter
G:
17 jul 1850
Zevenhuizen, Leek
H:
23 mei 1874
Leek
O:
18 okt 1926
Zevenhuizen, Leek
Lutske Hooft
1854-1895
Lutske Hooft
G:
03 mrt 1854
Dokkum
O:
10 jan 1895
Zevenhuizen, Leek
Johannes Kalfsbeek
1852-1935
Johannes Kalfsbeek
G:
14 jan 1852
Zevenhuizen, Leek
H:
19 mei 1877
Leek
O:
18 feb 1935
Zevenhuizen, Leek
Aafke Wiltschut
1819-1901
Aafke Wiltschut
G:
19 jul 1819
Zevenhuizen, Leek
O:
09 jan 1901
Zevenhuizen, Leek
Stoffer Hooft
1818-1859
Stoffer Hooft
G:
16 jun 1818
Leek
H:
14 nov 1846
Leek
O:
03 dec 1859
Morra
Jan Wildschut
1851-1853
Jan Wildschut
G:
13 jul 1851
Niebert, Marum
O:
28 aug 1853
Niebert, Marum
Koene Wiltschut
1823-1880
Koene Wiltschut
G:
02 jan 1823
Zevenhuizen, Leek
O:
10 jul 1880
Zevenhuizen, Leek
Aafke Bruinsma
1824-1854
Aafke Bruinsma
G:
11 sep 1824
Zevenhuizen, Leek
H:
18 mei 1850
Marum
O:
25 mei 1854
Niebert, Marum
Jan Wildschut
1855-1920
Jan Wildschut
G:
14 nov 1855
Zevenhuizen, Marum
O:
01 nov 1920
Groningen
Gerritje Linker
1859-1886
Gerritje Linker
G:
04 sep 1859
Zevenhuizen, Leek
H:
09 aug 1879
Leek
O:
08 okt 1886
Zevenhuizen, Leek
Geertje van der Velde
1861-
Geertje van der Velde
G:
1861
Marum
H:
12 mei 1888
Leek
Antje Wildschut
1856-1857
Antje Wildschut
G:
20 okt 1856
Niebert, Marum
O:
12 apr 1857
Zevenhuizen, Marum
Anne Wildschut
1858-1859
Anne Wildschut
G:
22 aug 1858
Zevenhuizen, Marum
O:
19 mrt 1859
Zevenhuizen, Marum
Anne Wildschut
1860-1889
Anne Wildschut
G:
14 jun 1860
Zevenhuizen, Marum
O:
07 nov 1889
Zevenhuizen, Leek
Lutske Wildschut
1864-1887
Lutske Wildschut
G:
31 dec 1864
Zevenhuizen, Leek
O:
13 feb 1887
Zevenhuizen, Leek
Iemktje Bruinsma
1822-1878
Iemktje Bruinsma
G:
04 dec 1822
Zevenhuizen, Leek
H:
19 jan 1856
Marum
O:
11 jan 1878
Zevenhuizen, Leek
Jan Wiltschut
1772-1853
Jan Wiltschut
G:
04 dec 1772
Boornbergum
O:
04 mrt 1853
Niebert, Marum
Luttje Hummel
1780-1855
Luttje Hummel
G:
1780
Zevenhuizen
H:
01 mei 1803
Midwolde
O:
27 jan 1855
Niebert, Marum
Martje Britstra
1833-1833
Martje Britstra
G:
09 jan 1833
Zevenhuizen, Leek
O:
02 feb 1833
Zevenhuizen, Leek
Martje Britstra
1835-1838
Martje Britstra
G:
18 okt 1835
Zevenhuizen, Leek
O:
20 jul 1838
Zevenhuizen, Leek
Wilmina Britstra
1838-1923
Wilmina Britstra
G:
09 apr 1838
Zevenhuizen, Leek
O:
28 apr 1923
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Wopke Schadenberg
1839-1873
Wopke Schadenberg
G:
1839
Haule
H:
18 jun 1869
Ooststellingwerf
O:
09 jan 1873
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Lieuwe Bruinsma
1836-1928
Lieuwe Bruinsma
G:
10 sep 1836
Haule, Ooststellingwerf
H:
10 jun 1881
Ooststellingwerf
O:
05 mrt 1928
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Onbekend
Jelke Britstra
1840-1922
Jelke Britstra
G:
26 aug 1840
Zevenhuizen, Leek
O:
24 mei 1922
Ooststellingwerf
Zwaantje Douwsma
1841-1870
Zwaantje Douwsma
G:
03 dec 1841
Smilde
H:
14 mrt 1863
Ooststellingwerf
O:
15 jun 1870
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Martje Blaauwbroek
1847-1911
Martje Blaauwbroek
G:
1847
Haulerwijk
H:
22 mrt 1872
Ooststellingwerf
O:
23 nov 1911
Ooststellingwerf
Hendrik Britstra
1844-1907
Hendrik Britstra
G:
26 jun 1844
Zevenhuizen, Leek
O:
08 okt 1907
Ooststellingwerf
Trijntje Hazelhof
1853-1937
Trijntje Hazelhof
G:
1853
Haulerwijk
H:
22 jan 1874
Ooststellingwerf
O:
06 aug 1937
Ooststellingwerf
Hiltje Britstra
1847-1874
Hiltje Britstra
G:
03 feb 1847
Zevenhuizen, Leek
O:
18 mei 1874
Haulerwijk, Ooststeliingwerf
Eelze Poede
1846-
Eelze Poede
G:
1846
Haulerwijk
H:
03 dec 1869
Ooststellingwerf
Jan Britstra
1850-1921
Jan Britstra
G:
12 jul 1850
Zevenhuizen, Leek
O:
19 apr 1921
Een, Norg
Baukje Aardema
1851-1930
Baukje Aardema
G:
1851
Haulerwijk
H:
18 mrt 1875
Ooststellingwerf
O:
17 jul 1930
Een, Norg
Roelf Britstra
1853-1904
Roelf Britstra
G:
07 feb 1853
Zevenhuizen, Leek
O:
28 jul 1904
Assen
Pieterdina Alida van Ginkel
1859-
Pieterdina Alida van Ginkel
G:
1859
Vries
H:
27 jul 1892
Assen
Feike Britstra
1804-1887
Feike Britstra
G:
1804
Vierverlaten, Hoogkerk
O:
23 dec 1887
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Eltje Krol
1814-
Eltje Krol
G:
26 nov 1814
Oostindie, Zevenhuizen, Leek
H:
08 jul 1832
Leek
Miltea Britstra
1807-1811
Miltea Britstra
G:
1807
Vierverlaten of Zevenhuizen
O:
19 sep 1811
Garnizoen Zoltkamp
Jan Sannema
1835-1882
Jan Sannema
G:
08 feb 1835
Zevenhuizen, Leek
O:
20 feb 1882
Roderveld, Roden
Janke Spaan
1838-1918
Janke Spaan
G:
04 feb 1838
Groningen
H:
20 mei 1865
Roden
O:
08 mrt 1918
Roderveld, Roden
Willemina Sannema
1838-1884
Willemina Sannema
G:
29 jun 1838
Zevenhuizen, Leek
O:
08 okt 1884
Zevenhuizen, Leek
Jelke Sannema
1841-1900
Jelke Sannema
G:
17 jun 1841
Zevenhuizen, Leek
O:
10 mrt 1900
Zevenhuizen, Leek
Grietje Sannema
1845-1849
Grietje Sannema
G:
23 mei 1845
Zevenhuizen, Leek
O:
02 mrt 1849
Zevenhuizen, Leek
Johanna Britstra
1810-1883
Johanna Britstra
G:
14 sep 1810
Zevenhuizen
O:
31 mrt 1883
Zevenhuizen, Leek
Einte Sannema
1806-1862
Einte Sannema
G:
03 nov 1806
Surhuizum, Achtkarspelen
H:
20 jul 1834
Leek
O:
04 mrt 1862
Zevenhuizen, Leek
Wimke Wildschut
1776-1847
Wimke Wildschut
G:
04 sep 1776
Bakkeveen
O:
18 aug 1847
Zevenhuizen, Leek
Jelke Britstra
( ca.1767)-1813
Jelke Britstra
G:
( ca.1767)
Surhuisum ?
H:
( niet)
te vinden
O:
20 sep 1813
Zevenhuizen, Leek
Siena Wiltschut
1839-1845
Siena Wiltschut
G:
31 okt 1839
Zevenhuizen, Leek
O:
27 sep 1845
Marum
Jan Wildschut
1842-1871
Jan Wildschut
G:
07 aug 1842
Marum
O:
22 dec 1871
Aalsum, Oostdongeradeel
Jakob Wildschut
1844-1864
Jakob Wildschut
G:
16 aug 1844
Marum
O:
06 nov 1864
Dokkum
Jannes Wildschut
1847-1865
Jannes Wildschut
G:
03 sep 1847
Metslawier, Westdongeradeel
O:
04 sep 1865
Nes, Westdongeradeel
Siemkje Wildschut
1850-1926
Siemkje Wildschut
G:
19 jun 1850
Dragten, Smallingerland, in het schip
O:
25 mrt 1926
Leeuwarden
Janke Wildschut
1852-1859
Janke Wildschut
G:
11 jul 1852
Dragten, Smallingerland, in het schip
O:
05 jul 1859
Driesum, Dantumadeel
Hendrik Wildschut
1854-1923
Hendrik Wildschut
G:
16 aug 1854
Nes, Westdongeradeel
O:
09 jan 1923
Smallingerland
Dirk Wildschut
1856-1916
Dirk Wildschut
G:
05 dec 1856
Nes, Westdongeradeel
O:
02 feb 1916
Zevenhuizen, Leek
Alberdina Nel
1861-1940
Alberdina Nel
G:
13 jun 1861
Zevenhuizen, Leek
H:
22 jul 1882
Leek
O:
01 mrt 1940
Zevenhuizen, Leek
Grietje Wildschut
1858-1887
Grietje Wildschut
G:
19 okt 1858
Dokkum
O:
24 jun 1887
Zevenhuizen, Leek
Jan Goozen
1837-
Jan Goozen
G:
14 jan 1837
Zevenhuizen, Leek
H:
11 dec 1880
Leek
Janke Wildschut
1861-1885
Janke Wildschut
G:
17 jul 1861
Nes, Westdongeradeel
O:
19 jul 1885
Zevenhuizen, Marum
Jakobje Wildschut
1865-1866
Jakobje Wildschut
G:
11 feb 1865
Marum
O:
20 jul 1866
Dokkum
Koene Wiltschut
1814-1890
Koene Wiltschut
G:
02 dec 1814
Zevenhuizen, Leek
O:
11 sep 1890
Niebert, Marum
Iemktje Eekhoff
1821-1908
Iemktje Eekhoff
G:
29 jul 1821
Zevenhuizen, Leek
H:
24 mrt 1839
Leek
O:
01 dec 1908
Nuis, Marum
Fenje de Vries
1839-1903
Fenje de Vries
G:
12 sep 1839
Zevenhuizen, Leek
O:
16 aug 1903
Valthermond, Odoorn
Abel Bakker
1841-1871
Abel Bakker
G:
27 mrt 1841
Nuis, Marum
H:
25 mei 1864
Leek
O:
01 feb 1871
Zevenhuizen, Leek
Jakob Holman
1848-1933
Jakob Holman
G:
06 dec 1848
Zevenhuizen, Leek
H:
30 dec 1871
Leek
O:
26 jan 1933
Valthermond, Odoorn
Grietje Wiltschut
1818-1887
Grietje Wiltschut
G:
08 apr 1818
Zevenhuizen, Leek
O:
14 jul 1887
Zevenhuizen, Leek
Harremannus de Vries
1806-1840
Harremannus de Vries
G:
27 aug 1806
Zevenhuizen
H:
13 dec 1838
Marum
O:
05 mrt 1840
Zevenhuizen, Leek
Jantje Louwes
1842-
Jantje Louwes
G:
21 jul 1842
Zevenhuizen, Leek
Anne de Vries
1839-
Anne de Vries
G:
19 sep 1839
Siegerswold, Opsterland
H:
21 mei 1864
Leek
Siemkje Louwes
1844-1891
Siemkje Louwes
G:
28 sep 1844
Zevenhuizen, Leek
O:
08 mei 1891
Valthermond, Odoorn
Franke Roffel
1845-1921
Franke Roffel
G:
01 mrt 1845
Nuis, Marum
H:
05 feb 1870
Leek
O:
07 nov 1921
Schoonoord
Geert Louwes
1847-1850
Geert Louwes
G:
15 apr 1847
Zevenhuizen, Leek
O:
28 sep 1850
Zevenhuizen, Leek
Jakobje Louwes
1849-1922
Jakobje Louwes
G:
17 okt 1849
Zevenhuizen, Leek
O:
04 feb 1922
Niebert, Marum
Geert Louwes
1852-1940
Geert Louwes
G:
23 jan 1852
Zevenhuizen, Leek
O:
08 jan 1940
Nuis, Marum
Hiltje van Hoorn
1856-1938
Hiltje van Hoorn
G:
29 jan 1856
Niebert, Marum
H:
30 mrt 1878
Leek
O:
05 jun 1938
Marum
Ike Louwes
1854-1920
Ike Louwes
G:
12 mrt 1854
Zevenhuizen, Leek
O:
03 jan 1920
De Wilp, Marum
Geeske Louwes
1857-1947
Geeske Louwes
G:
06 apr 1857
Zevenhuizen, Leek
O:
10 jan 1947
Zevenhuizen, Marum
Roel Jonkman
1850-1931
Roel Jonkman
G:
12 mrt 1850
De Wilp, Marum
H:
12 mrt 1897
Marum
O:
29 dec 1931
Zevenhuizen, Marum
Grietje Louwes
1859-1937
Grietje Louwes
G:
07 aug 1859
Zevenhuizen, Leek
O:
17 mei 1937
Leek
Jakob Louwes
1862-
Jakob Louwes
G:
26 mrt 1862
Zevenhuizen, Leek
Harm Louwes
1811-
Harm Louwes
G:
26 feb 1811
Zevenhuizen
H:
02 mei 1841
Leek
Geeske Wiltschut
1819-1871
Geeske Wiltschut
G:
24 dec 1819
Zevenhuizen, Leek
O:
30 sep 1871
Zevenhuizen, Leek
Trientje Holman
1847-1854
Trientje Holman
G:
03 mei 1847
Zevenhuizen, Leek
O:
01 feb 1854
Stadskanaal, Onstwedde
Jakob Holman
1848-1933
Jakob Holman
G:
06 dec 1848
Zevenhuizen, Leek
O:
26 jan 1933
Valthermond, Odoorn
Fenje de Vries
1839-1903
Fenje de Vries
G:
12 sep 1839
Zevenhuizen, Leek
H:
30 dec 1871
Leek
O:
16 aug 1903
Valthermond, Odoorn
Siemtje Holman
1850-1852
Siemtje Holman
G:
31 dec 1850
Stadskanaal, Onstwedde
O:
14 mei 1852
Stadskanaal, Onstwedde
Harmanna Holman
1853-1927
Harmanna Holman
G:
15 jun 1853
Stadskanaal, Onstwedde
O:
10 jul 1927
Emmen
Jantje Wiltschut
1823-1858
Jantje Wiltschut
G:
07 feb 1823
Zevenhuizen, Leek
O:
26 nov 1858
Wildervank
Harm Holman
1823-1853
Harm Holman
G:
17 sep 1823
Zevenhuizen, Leek
H:
28 mrt 1846
Leek
O:
14 jun 1853
Stadskanaal, Onstwedde
Filippus Dost
1858-1943
Filippus Dost
G:
13 feb 1858
Stadskanaal
O:
01 okt 1943
Winschoten
Jan Dost
1821-1874
Jan Dost
G:
09 apr 1821
Wildervank
H:
09 mei 1857
Onstwedde
O:
13 aug 1874
Stadskanaal
Siemtje Buist
1853-1935
Siemtje Buist
G:
26 feb 1853
Stadskanaal
O:
13 jun 1935
Emmen
Hendrik Roffel
1853-1920
Hendrik Roffel
G:
15 mei 1853
Nuis, Marum
H:
24 mrt 1877
Onstwedde
O:
15 nov 1920
Emmen
Jenne Buist
1856-
Jenne Buist
G:
18 mei 1856
Appelscha, Ooststellingwerf
Jacob Buist
1859-1860
Jacob Buist
G:
05 apr 1859
Appelscha, Ooststellingwerf
O:
03 mrt 1860
Appelscha, Ooststellingwerf
Jinke Buist
1861-1926
Jinke Buist
G:
29 mrt 1861
Appelscha, Ooststellingwerf
O:
24 okt 1926
Emmen
Jantje Buist
1864-
Jantje Buist
G:
22 mrt 1864
Appelscha, Ooststellingwerf
Hendrikje Wiltschut
1825-1878
Hendrikje Wiltschut
G:
23 jun 1825
Zevenhuizen, Leek
O:
20 okt 1878
Exloèermond, Odoorn
Jan Buist
1826-1903
Jan Buist
G:
28 jun 1826
Zevenhuizen
H:
11 mei 1850
Marum
O:
17 jan 1903
Exloèermond, Odoorn
Aaltje Hendriks
1851-1882
Aaltje Hendriks
G:
15 nov 1851
Zevenhuizen, Leek
O:
10 nov 1882
Stad Almelo
Albertus Keijzer
1839-
Albertus Keijzer
G:
1839
Vriezenveen
H:
23 mrt 1872
Ambt Almelo
Hendrik Linker
1852-1922
Hendrik Linker
G:
15 mrt 1852
Zevenhuizen, Leek
H:
13 jan 1877
Leek
O:
29 nov 1922
Almelo
Wemke Wiltschut
1830-1899
Wemke Wiltschut
G:
11 feb 1830
Zevenhuizen, Leek
O:
21 jul 1899
Ambt Almelo
Willem Hendriks
1830-1909
Willem Hendriks
G:
1830
Den Ham (Ov)
H:
21 mrt 1866
Leek
O:
23 apr 1909
Stad Almelo
Foktje Kalsbeek
1866-
Foktje Kalsbeek
G:
16 dec 1866
Zevenhuizen
Siemtje Kalsbeek
1868-1947
Siemtje Kalsbeek
G:
13 feb 1868
Zevenhuizen, Leek
O:
04 dec 1947
Emmen
Willem Kruit
1865-1945
Willem Kruit
G:
11 feb 1865
Gasselterboerveenschemond, Gasselte
H:
02 apr 1889
Odoorn
O:
19 okt 1945
Vlagtwedde
Johanna Kalsbeek
1869-
Johanna Kalsbeek
G:
14 nov 1869
Zevenhuizen
Dieuwkje Wiltschut
1835-1933
Dieuwkje Wiltschut
G:
10 feb 1835
Zevenhuizen, Leek
O:
10 dec 1933
Ter Apel
Kornelis Kalsbeek
1832-1916
Kornelis Kalsbeek
G:
10 mrt 1832
Zevenhuizen, Leek
H:
14 jul 1866
Leek
O:
01 dec 1916
Emmen
Jacob Wiltschut
1779-1835
Jacob Wiltschut
G:
(maart 1779)
Bakkeveen
O:
26 dec 1835
Zevenhuizen, Leek
Sijmkjen Siemkjen Jans
1791-
Sijmkjen Siemkjen Jans
G:
1791
Dragten
H:
24 apr 1814
Leek
Zwaantje Douwsma
1841-1870
Zwaantje Douwsma
G:
03 dec 1841
Smilde
O:
15 jun 1870
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Jelke Britstra
1840-1922
Jelke Britstra
G:
26 aug 1840
Zevenhuizen, Leek
H:
14 mrt 1863
Ooststellingwerf
O:
24 mei 1922
Ooststellingwerf
Ebeltje Douwsma
1843-1924
Ebeltje Douwsma
G:
14 nov 1843
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
31 jul 1924
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Wapke Douwsma
1846-1931
Wapke Douwsma
G:
21 jan 1846
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
01 apr 1931
Smilde
Sytze Douwsma
1848-1938
Sytze Douwsma
G:
29 okt 1848
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
18 nov 1938
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Wolter Douwsma
1851-1935
Wolter Douwsma
G:
22 dec 1851
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
13 mei 1935
Een, Norg
Ienske Wiltschut
1813-1887
Ienske Wiltschut
G:
02 mrt 1813
Zevenhuizen, Leek
O:
21 jan 1887
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Lourens Douwsma
1812-1853
Lourens Douwsma
G:
30 nov 1812
Lippenhuizen, Opsterland
H:
08 okt 1841
Smilde
O:
28 sep 1853
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Sytze van der Velde
1842-1916
Sytze van der Velde
G:
10 dec 1842
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
29 mei 1916
Een, Norg
Roelofke van der Velde
1842-1918
Roelofke van der Velde
G:
10 dec 1842
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
19 jul 1918
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Steven van der Velde
1846-1884
Steven van der Velde
G:
17 jun 1846
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
21 jun 1884
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Ebeltje van der Velde
1849-1921
Ebeltje van der Velde
G:
24 nov 1849
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
24 aug 1921
Groningen
Siger van der Velde
1852-1891
Siger van der Velde
G:
09 okt 1852
Noord, Hoogeveen
O:
26 nov 1891
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Martje van der Velde
1860-1862
Martje van der Velde
G:
03 nov 1860
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
16 dec 1862
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Geesje Wiltschut
1817-1888
Geesje Wiltschut
G:
1817
Zevenhuizen, Leek
O:
22 apr 1888
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Sjoerd van der Velde
1820-1898
Sjoerd van der Velde
G:
1820
Drachten
H:
10 apr 1842
Ooststellingwerf
O:
05 sep 1898
Haulerwijk
Antje Wiltschut
1847-1941
Antje Wiltschut
G:
27 mei 1847
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
08 dec 1941
Valthe, Odoorn
Eelze Poede
1846-1908
Eelze Poede
G:
19 apr 1846
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
18 apr 1908
Valthe, Odoorn
Koene Wiltschut
1819-1857
Koene Wiltschut
G:
16 feb 1819
Zevenhuizen, Leek
O:
15 okt 1857
Ooststellingwerf
Taapke Veenstra
1819-
Taapke Veenstra
G:
1819
Haulerwijk
H:
12 apr 1846
Ooststellingwerf
Wimke Wiltschut
1823-1909
Wimke Wiltschut
G:
24 jan 1823
Zevenhuizen, Leek
O:
19 jun 1909
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Willem Gerritsen
1826-
Willem Gerritsen
G:
1826
Harderwijk
H:
31 okt 1861
Ooststellingwerf
Sjoukje Wiltschut
1853-1939
Sjoukje Wiltschut
G:
28 aug 1853
Noord, Hoogeveen
O:
31 dec 1939
Pesse, Hoogeveen
Roelof Kleis
1850-1929
Roelof Kleis
G:
16 aug 1850
Stuifzand, Ruinen
H:
23 mrt 1878
Beilen
O:
15 aug 1929
Beilen
Evertje Wiltschut
1856-1930
Evertje Wiltschut
G:
19 feb 1856
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
11 mrt 1930
Achterdijk, Ruinen
Derk Koopman
1856-
Derk Koopman
G:
1856
Hoogeveen
H:
07 apr 1881
Beilen
Hendrik Pol
1858-
Hendrik Pol
G:
1858
Hoogeveen
H:
27 apr 1895
Ruinen
Geeske Wiltschut
1862-1874
Geeske Wiltschut
G:
18 mrt 1862
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
26 jan 1874
Tiendeveen, Beilen
Lykel Wiltschut
1826-1872
Lykel Wiltschut
G:
27 sep 1826
Zevenhuizen, Leek
O:
09 sep 1872
Tiendeveen, Beilen
Kjille Bakker
1824-1908
Kjille Bakker
G:
30 jan 1824
Haulerwijk, Ooststellingwerf
H:
28 nov 1852
Ooststellingwerf
O:
21 mrt 1908
Noord, Hoogeveen
Sietze Wiltschut
1783-1851
Sietze Wiltschut
G:
( mei 1783)
Zevenhuizen
O:
04 dec 1851
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Evertje Turksma
1790-1832
Evertje Turksma
G:
21 nov 1790
Molkwerum
H:
24 okt 1813
Leek
O:
24 feb 1832
Haulerwijk
Ouders
Jan
1717-na 1783
Geeske
( ca.1729)-na 1764
Coene Braamheer
1750-1785
Coene Braamheer
G:
( juli 1750)
?
O:
1785
Waarschijnlijk Zevenhuizen
Geeske
1752-1817
Geeske
G:
(maart 1752)
Boornbergum (Smallingerland)
H:
09 sep 1770
Boornbergum & Kortehemmen
O:
31 jan 1817
Zevenhuizen, Leek